درباره ما

امروزه یکی از پرمصرف ترین مواد مورد نیاز صنایع و ماشین آلات صنعتی که سرمایه اصلی شرکت هاست ،روغنها،روان کننده ، گریس ها وخنک کننده های معدنی وشیمیایی میباشند.
محصولات ارائه شده در این وبسایت ، از جمله برندهای مطرح و بروز جهان بر پایه معتبرترین استانداردهای جهان می باشد . این محصولات با استفاده از مواد اولیه اوریجینال و بکارگیری تکنولوژی و علم روز دنیا بر مبنای آخرین استانداردهای معتبر اروپا و آمریکا تهیه و تولید گردیده است .

لوبرینول با همکاری و کمک از تیم متخصص خود در ایران و استرالیا با بررسی و تحقیق بر روی جدیدترین روغن های تولید شده جهانی از بهترین تولیدکنندگان و تهیه کنندگان برندهای این محصولات برای عرضه به بازار داخلی ایران فعالیت می نمایند.
خدمات لوبرینول برای مصرف کنندگان عزیز ایران شامل واردات روغن های مورد نیاز، ارايه خدمات جفظ و نگهداری از محصولات در انبارهای سرپوشیده و مخصوص با رعایت استانداردهای محیط زیستی و ایمنی، حفظ و نگهداری محصولات در شرایط مناسب، تامین و توزیع محصولات خاص بر اساس نیاز بازار و یا درخواست و اخذ سفارش از صاحبان صنایع و یا توزیع کنندگان ایرانی، پحش و ارائه محصولات با استفاده از سیستم مناسب توزیع روغنها برای مشتریان ایرانی به صورت عمده و یا اختصاصی می باشد.

هدف ما ارتقا سطح کیفی محصولات عرضه شده در ایران و بالارفتن سطح آگاهی فنی مصرف کننده در تهیه آسان و انتخاب مناسب ترین روغنها و سایر روان کننده های مورد نیاز به بازار ایران میباشد. حفظ سرمایه های شرکتها و مصرف کنندگان ایران با ارائه کالاها مطابق با استاندارد جهانی برای افزایش طول عمر ماشین آلات موتورها و وسایل نقلیه و نهایتا” رضایتمندی صاحبان صنایع و مصرف کنندگان از جمله مهمترین اهداف ما می باشد.

هنر ما حفاظت ، طول عمر بیشتر و هزینه نگهداری کمتر برای سرمایه های شما صاحبان صنایع و مصرف کنندگان عزیز ایرانی است .

نمایندگی ها
یکی از برندهایی که این مجموعه برای اولین بار به بازار ایران معرفی مینمایید برند استرالیایی بنام شرکت گلف وسترن اویل Gulf Western Oil می باشد .

شرکت گلف وسترن اویل استرالیا (GW)

این شرکت در سال ۱۹۸۸ میلادی برای تولید و فروش روغن های خاص صنعتی در بازار استرالیا طراحی و راه اندازی شد. امروزه شرکت گلف وسترن اویل با امکان ذخیره ۲ میلیون لیتر روغن و دارا بودن چهار مخزن تولید ۳۰ هزار لیتری میتواند سالانه ۶۰ میلیون لیتر انواع روغن ها را تولید و به بازار داخلی و جهانی عرضه نمایید.

در حال حاضر برند شرکت گلف وسترن استرالیا با ۳۰ سال سابقه در تولید طیف وسیعی از روغن ها و روان کننده ها برای صنایع مختلف، به عنوان یکی از برترین برندهای استرالیا ساخت این کشور مطرح شده است. این شرکت با دارا بودن مهمترین سرتیفیکیت ها از برترین برندها موتور و آزمایشگاهی مطرح جهانی، جای پای خود را در بازار جهانی باز کرده و به عنوان برندی خوشنام در منطقه اقیانوسیه، آسیای جنوب شرقی، شرق آسیا، آمریکای شمالی و جنوبی شناخته شده است و سهم مناسبی از بازار این کشورها را با وجود برندهای مطرح جهانی کسب کرده است.

استاندارهای کنترل کیفی و گواهی نامه ها: در ذیل برخی از سرتیفیکیت ها و گواهی نامه های بین المللی تایید شده شرکت گلف وسترن اویل استرالیا را به اختصار معرفی مینماییم:

 • استاندارد مدیریت کیفیت ایزو 9001
 • استاندارد حفاظت از محیط زیست EPL
 • استاندارد کیفیت از انجمن نفت آمریکا API
 • استاندارد کیفیت از شرکت آمریکایی Detroit Diesel
 • استاندارد کیفیت از شرکت آمریکایی GE Global Lab
 • استاندارد کیفیت از شرکت آمریکایی Mack Trucks
 • استاندارد کیفیت ازشرکت آلمانی MTU
 • استاندارد کیفیت ازشرکت آلمانی Deutz
 • استاندارد کیفیت از Cummins Inc
 • استاندارد کیفیت از VOLVO Group
 • استاندارد کیفیت از RENAULT
 • استاندارد کیفیت از Oronite Chevron

شرکت گلف وسترن به جهت استفاده از مواد اولیه و ادتیوهای با استاندارد تایید شده API و روغن های پایه اوریجینال، خود را به عنوان تولید کننده تایید شده با بالاترین کیفیت روغن های صنعتی در بازار داخلی استرالیا و بازارهای صادراتی معرفی میکند.